- Nou
This is custom content
Lungime 5
Viteză recomandată: Sub 300.000 rpm
Freza ambalată individual.
Guarantee safe & secure checkout
Frezele diamantate Robot FG sunt clasate pe primul loc în ceea ce privește performanța generală de către o organizație națională de cercetare.
Procesul de fabricație robotizat distribuie cantități precise de particule de diamant natural pe o tijă dintr-o singură piesă, din oțel inoxidabil.
Fabricate de roboți de înaltă tehnologie, într-un mediu automatizat computerizat.
Tehnică de acoperire multiplă cu tratament special al suprafeței pentru durabilitate – menține eficiența tăierii și reduce riscul de colmatare.
Tăiere lină și performanță de lungă durată.
Granulațiile diamantate sunt disponibile în variantele: Super Fin (SF), Fin (F), Standard (R), Grosier (C) și Super Grosier (SC).
Utilizați frezele diamantate Robot FG pentru prepararea cavităților și a bonturilor pentru coroane.
Evocord X - fir de retractie tricotat, fabricat din bumbac 100%, impregnat cu clorura de aluminiu hexahidrat 1.2 ± 0.8mg per inci de fir
Micromotorul pneumatic cu răcire M-3B de la COXO este un instrument de înaltă performanță, conceput pentru a oferi eficiență și fiabilitate în diverse proceduri stomatologice. Acest micromotor asigură o putere constantă și un control precis al vitezei, fiind ideal pentru o gamă largă de aplicații clinice.
Specificații: 1 l. Produsul este pregătit pentru utilizare profesională, conform standardelor din domeniul stomatologic.
1 cutie x 900 ml (1.53 kg) material chitos.
Prezentare: cutie 100 bucăți
Incubatorul ETIGAMeste utilizat pentru a incuba flacoanele cu indicator biologic intre 55 si 60° C, pentru a stabili daca sterilizarea a fost eficienta.
Conuri de hartie indicate pentru uscarea canalelor radiculare, preparate cu instrumente standard.
Lungime: 28 mm
Gradate
Sterilizate cu raze gamma
Absorbante
Sunt marcate colorimetric conform cu standardele ISO
Lungime 5
Viteză recomandată: Sub 300.000 rpm
Freza ambalată individual.
Prezentare: cutie 100 bucati
Descriere:
Ideale pentru obturatiile de canal
Gradate- In conformitate cu standardele ISO.
Radioopace.
Lungime 28 mm.
Descriere:
Ideale pentru obturatiile de canal.
Gradate- In conformitate cu standardele ISO.
Radioopace.
Lungime 30 mm.
Prezentare:
Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă asigura că aveți cea mai bună experiență pe site-ul nostru web.